View job here

Misją ZPAS jest bycie światowym liderem w produkcji obudów teleinformatycznych, data center, szaf automatyki oraz szaf zewnętrznych. Ważna jest dla nas satysfakcja naszych klientów, pracowników i dostawców. Dbamy o środowisko oraz społeczność lokalną, wspierając instytucje kultury, sportu i rozwoju społecznego. W stawianych sobie celach zwracamy uwagę na zadowolenie pracowników, pracę zespołową, a także produktywność i zysk.

Obowiązki:

  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (tworzenie ofert, negocjowanie, ustalenie szczegółowych warunków handlowych, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • budowanie świadomości produktu wśród klientów
  • identyfikacja potrzeb klienta biznesowego w celu zaproponowania właściwych produktów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • odbywanie podróży służbowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie (inny język będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie preferowane wyższe np. ekonomiczne, handlowe, techniczne, minimum średnie
  • doświadczenie w branży B2B, najlepiej o podobnym zakresie działalności
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowanie priorytetów do zmieniających się wymagań
  • zdolności handlowe
  • konsekwencja w realizacji działań
  • proaktywność i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera Pakiet Office,  znajomość programu IFS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie,
  • szkolenie wprowadzające w zakresie wykonywanej pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy własnej i wyników finansowych firmy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • bogaty pakiet benefitów.