View job here

Montaż elektryczny w szafach SZDs

Misją ZPAS jest bycie światowym liderem w produkcji obudów teleinformatycznych, data center, szaf automatyki oraz szaf zewnętrznych. Ważna jest dla nas satysfakcja naszych klientów, pracowników i dostawców. Dbamy o środowisko oraz społeczność lokalną, wspierając instytucje kultury, sportu i rozwoju społecznego. W stawianych sobie celach zwracamy uwagę na zadowolenie pracowników, pracę zespołową, a także produktywność i zysk.

Obowiązki:

  • montaż aparatów elektrycznych,
  • montaż szyn nośnych oraz koryt,
  • przygotowanie i ułożenie oraz podłączanie przewodów elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie zadań i poleceń zgodnie z planem w dobrej jakości,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • posługiwanie się elektronarzędziami.

Oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe elektryczne lub średnie elektryczne,
  • podstawowa znajomość procesu montażu elektrycznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji -rysunku technicznego,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu office,
  • dyspozycyjność - praca 2-zmianowa,
  • komunikatywność, pracowitość, systematyczność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie,
  • szkolenie wprowadzające w zakresie wykonywanej pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy własnej i wyników finansowych firmy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • bogaty pakiet benefitów.